Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: edit
sq: ndrysho

en: Page specific visibility settings
sq: Regullimet e dukshmërisë specifike të faqes
