Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Operations
sv: Funktioner

en: Access control
sv: Behörighet

en: edit
sv: redigera

en: Page specific visibility settings
sv: Sidspecifika visningsinställningar

en: User Role
sv: Roll för användare
