Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: edit
ta: மாற்று

en: User Role
ta: பயனர் பாத்திரம்
