Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Operations
vi: Thao tác

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: edit
vi: sửa

en: Page specific visibility settings
vi: Cài đặt hiển thị tùy vào trang
