Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Page specific visibility settings
be: Налады бачнасці адмысловыя для старонак
