Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Access control
ca: Control d'accés

en: edit
ca: edita

en: Page specific visibility settings
ca: Paràmetres de visibilitat específics de la pàgina

en: User Role
ca: Rol d'usuari
