Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Operations
es: Operaciones

en: Access control
es: Control de acceso

en: edit
es: editar

en: Page specific visibility settings
es: Opciones de visibilidad específicas por página

en: User Role
es: Rol de usuario
