Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Operations
hu: Műveletek

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Page specific visibility settings
hu: Oldalaktól függő megjelenítés

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör
