Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Operations
id: Operasi

en: Access control
id: Kendali akses

en: Page specific visibility settings
id: Pengaturan tampilan menurut halaman

en: User Role
id: Peran Pengguna
