Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: edit
nl: bewerken

en: Page specific visibility settings
nl: Pagina-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: User Role
nl: Gebruikersrol
