Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: edit
oc: modificar

en: Page specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especifics a la pagina
