Path Access (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Operations
tr: İşlemler

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: edit
tr: düzenle

en: Page specific visibility settings
tr: Sayfaya özel görünürlük ayarları

en: User Role
tr: Kullanıcı Rolü
