Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: edit
ur: ترمیم

en: Page specific visibility settings
ur: صفحے کی نمائش کے لیے مخصوص ترتیبات
