Path breadcrumbs (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път
