Path breadcrumbs (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை
