Path Breadcrumbs (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
