Path breadcrumbs (7.x-1.0-beta4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ
