Path breadcrumbs (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti
