Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Basic
el: Βασική

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Change
el: Αλλαγή

en: Translatable
el: Μεταφράσιμο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί
