Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Path
lv: Ceļš

en: Continue
lv: Turpināt

en: Basic
lv: Pamata

en: Argument
lv: Arguments

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Change
lv: Mainīt

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Finish
lv: Pabeigt
