Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta10) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: Translatable
am: መተርጎም ይሚችል
