Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta12) - en to id translation catalogue (32 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Path
id: Jalur

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Basic
id: Dasar

en: Argument
id: Argumen

en: Clone
id: Kloning

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Change
id: ubah

en: Delimiter
id: Pembatas

en: You are here
id: Anda di sini

en: Translatable
id: Dapat diterjemahkan

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Finish
id: Selesai

en: Link title
id: Tautan judul

en: Link path
id: Jalur tautan

en: Current page title
id: Judul halaman saati ini
