Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta12) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: Continue
ro: Continuare

en: Basic
ro: Simplu

en: Clone
ro: Clonare

en: Arguments
ro: Argumente

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Change
ro: Modificare

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Link path
ro: Cale legătută

en: Choose argument
ro: Alege argumentul

en: Choose arguments
ro: Alege argumentele

en: Current page title
ro: Titlul paginii curente
