Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta12) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Continue
sq: Vazhdo

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
