Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta13) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Save
is: Goym

en: Update
is: Dagfør

en: Path
is: Leið

en: Continue
is: Halt áfram

en: You are here
is: Tú ert her
