Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta13) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Clone
pl: Klonuj

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Change
pl: Zmień

en: Delimiter
pl: Separator

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Finish
pl: Zakończ

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
pl: Nieprawidłowy argument <em>%</em>. Wszystkie argumenty muszą być nazwane ze słowami kluczowymi.

en: No context assigned
pl: Brak przypisanego kontekstu

en: Position in path
pl: Pozycja w ścieżce

en: Context assigned
pl: Przypisany kontekst

en: The path %path has no arguments to configure.
pl: Ścieżka %path nie posiada argumentów do skonfigurowania.

en: No context selected
pl: Brak wybranego kontekstu

en: Context identifier
pl: Identyfikator kontekstu

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: Selection rules
pl: Reguły wyboru

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
pl: Jeśli na stronie znajduje się więcej niż jeden wariant, to w momencie odwiedzenia strony każdy z wariantów ma okazję wyświetlić się. Rozpoczynając od pierwszego wariantu, a kończąc na ostatnim, każdy z nich sprawdza, czy jego reguły selekcji zostaną zatwierdzone. Użyty zostanie pierwszy wariant, który spełni swoje kryteria (określone poniżej).

en: The first element in a path may not be dynamic.
pl: Pierwszy element w ścieżce nie może być dynamiczny.

en: Choose arguments
pl: Wybierz argumenty

en: Breadcrumbs settings
pl: Ustawienia ścieżki nawigacyjnej

en: Create new path breadcrumb
pl: Utwórz nową ścieżkę nawigacyjną adresu

en: Import path breadcrumb
pl: Importuj ścieżkę nawigacyjną adresu

en: Breadcrumb definition
pl: Definicja ścieżki nawigacyjnej

en: Human-readable name of breadcrumb navigation
pl: Wyświetlana nazwa ścieżki nawigacyjnej
