Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta14) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel
