Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta14) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
