Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta14) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Revert
mn: Буцаах

en: Translatable
mn: Орчуулах боломжтой
