Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta16) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Continue
af: Gaan voort

en: Revert
af: Rol terug
