Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta16) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Basic
cs: Základní

en: Clone
cs: Klonovat

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Change
cs: Změnit

en: Revert
cs: Vrátit

en: You are here
cs: Jste zde

en: Translatable
cs: Přeložitelný

en: Export data
cs: Exportovat data

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace
