Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta16) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Revert
eo: Malfari

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Translatable
eo: Tradukebla
