Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta17) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Finish
my: ပြီးပြီ
