Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana
