Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Change
te: మార్చు

en: Translatable
te: అనువదించదగిన
