Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Link path
th: พาธลิงก์
