Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Continue
ca: Continua

en: Basic
ca: Bàsic

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Change
ca: Canvia

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Finish
ca: Acaba

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Selection rules
ca: Regles de selecció

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna
