Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta7) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Path
ps: يونلور

en: Continue
ps: دوام

en: Basic
ps: ساده

en: Argument
ps: استدلال

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Change
ps: بدلون

en: Keyword
ps: آرويىونه
