Path breadcrumbs (7.x-2.0-beta7) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Basic
sl: Osnovno

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
