Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta8) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: Continue
lt: Tęsti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Argument
lt: Parametras

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Change
lt: Keisti

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą
