Path Breadcrumbs (7.x-2.0-beta8) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
