Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Site
eu: Gunea

en: Basic
eu: Basikoa

en: Argument
eu: Argumentua

en: Clone
eu: Klonatu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Change
eu: Aldatu

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Translatable
eu: Itzulgarria

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Finish
eu: Amaitu

en: Translate
eu: Itzuli

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak
