Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Path
he: מיקום

en: Continue
he: להמשיך

en: Site
he: אתר

en: Basic
he: בסיסי

en: Argument
he: ארגומנט

en: Clone
he: שכפול

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Change
he: חשב

en: Delimiter
he: מפריד

en: Revert
he: שחזור

en: Site information
he: מידע על האתר

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Finish
he: סיום

en: Translate
he: תרגום

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Current page title
he: כותרת הדף הנוכחי
