Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta2) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Site
sv: Webbplats

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Clone
sv: Klona

en: Arguments
sv: Argument

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Change
sv: Ändra

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Revert
sv: Återställ

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: You are here
sv: Du är här

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Export data
sv: Exportera data

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Finish
sv: Slutför

en: Translate
sv: Översätt

en: Temporary
sv: Temporär

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Selection rules
sv: Urvalsregler

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering

en: Performance settings
sv: Inställningar för prestanda
