Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta3) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
bo: ཕན་མེད་ཀྱི་འཇུག་གྲངས<em>%</em>། འཇུག་གྲངས་ཡོངས་གནད་ཚིག་སྤྱད་ནས་མིང་འདོག་དགོས།

en: No context assigned
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་བཀོད་སྒྲིག་བྱས་མི་འདུག

en: Position in path
bo: སྦྲེལ་ལམ་ནང་གི་གནས

en: Context assigned
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: The path %path has no arguments to configure.
bo: སྦྲེལ་ལམ་%path་ལ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པའི་འཇུག་གྲངས་མི་འདུག

en: No context selected
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེ་བདམས་མི་འདུག

en: Context identifier
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་ངོས་འཛིན་རྟགས

en: Selection rules
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
bo: སྒྲིག་ཡིག་ནས་ནང་འདྲེན་ཞིག་ལེན་མ་ཐུབ། ཡར་ཞུ་བྱས་པའི་ནོར་འཁྲུལ། @errors

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
bo: གལ་སྲིད་དྲ་ངོས་ཞིག་ལ་བྱེ་བྲག་གཅིག་ལས་མང་བ་ཡོད་ན། དྲ་ངོས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དུས་བྱེ་བྲག་སོ་སོ་མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་གོ་སྐབས་ཡག་པོ་ཞིག་སྤྲོད་ངེས། བྱེ་བྲག་དང་པོ་ནས་མཇུག་བར་དུ་རེ་རེར་བཞིན་གདམ་སེལ་གྱི་སྒྲིག་ལམ་དང་མཐུན་ཐུབ་མིན་ཚོད་ལྟ་བྱེད་ངེས། ཚད་གཞི་༼འོག་ཏུ་གཏན་འབེབས་བྱས་ཡོད་པ༽ལོན་པའི་བྱེ་བྲག་དང་པོ་དེ་སྤྱོད་ངེས།

en: The first element in a path may not be dynamic.
bo: སྦྲེལ་ལམ་ནང་གི་ཐོག་མའི་གྲུབ་ཆ་འགྱུར་རུང་བ་ཡིན་མི་ཉན།
