Path breadcrumbs (7.x-3.0-beta3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Translate
kk: Аудару
