Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Site
sk: Stránka

en: Basic
sk: Základné

en: Clone
sk: Klonovať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Change
sk: Zmeniť

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Translatable
sk: Prekladateľný

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Translate
sk: Preložiť

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Delete link
sk: Vymazať link
