Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta3) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Path
sr: Путања

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
