Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta4) - en to ja translation catalogue (49 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Path
ja: パス

en: Continue
ja: 継続

en: Site
ja: サイト

en: Pathauto
ja: 自動エイリアス設定

en: Basic
ja: 基本

en: Argument
ja: 引数

en: Clone
ja: 複製

en: Arguments
ja: 引数

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Change
ja: 変更

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Revert
ja: 戻す

en: Site information
ja: サイト情報

en: You are here
ja: 現在地

en: Translatable
ja: 翻訳可能

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Keyword
ja: キーワード

en: Finish
ja: 終了

en: Translate
ja: 翻訳

en: Permanent
ja: 恒久的

en: Temporary
ja: 一時的

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Add more
ja: さらに追加

en: Link path
ja: リンクパス

en: Selection rules
ja: 選択ルール

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Site-wide settings and other global information.
ja: サイト全体の設定とその他の共通した情報。

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化

en: Performance settings
ja: パフォーマンスの設定
