Path Breadcrumbs (7.x-3.0-beta5) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Continue
ast: Siguir

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Basic
ast: Básicu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Site information
ast: Información del situ
